sobota, 23 marca 2013

Spotkanie blogerek 10.11.2012

Na ten dzień każda z nas czekała od dawna: pierwsze oficjalne spotkanie blogerek WRESZCIE miało szansę się odbyć. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i nie pozostało nic innego, jak 10 listopada przekroczyć próg Z drugiej strony lustra i poznać nowe twarze :) Sam lokal jest IDEALNY na takie babskie spotkania - piękny, klimatyczny wystrój, pyszna kawa parzona przez baristę i cudowne desery tworzone przez szefową, panią Iwonę, która sztuki cukierniczej uczyła się we Francji.


Zebrało się nas 12 - całkiem spore stadko rozgadanych kobietek:
                                                 Weronika http://strasznaszafa.blogspot.com/

Udało się zorganizować wizyty trzech przemiłych Pań - autorytetów w swojej dziedzinie.
Dzięki dermoekspertce Biodermy - Malwinie - każda z nas miała szansę zbadać stan swojej skóry i zobaczyć ją w duuużym powiększeniu. Malwina udzielała porad oraz dobrała dziewczynom zestawy kosmetyków dopasowane do indywidualnych potrzeb :)
Kolejnym gościem była przedstawicielka sklepu Hairstore, która opowiedziała nam o pielęgnacji włosów w okresie zimowym, składzie kosmetyków do włosów i grzeszkach popełnianych podczas stosowaniu sprzętu do stylizacji, obalając przy tym kilka mitów, których niejedna z nas trzymała się przez kilka lat. Obdarowała nas profesjonalnymi kosmetykami, które z chęcią testowałyśmy :)
Na końcu zawitała do nas makijażystka marki Rimmel - fantastyczna dziewczyna, której słuchałyśmy niemal z otwartymi buziami. Pokazała nam masę trików pomocnych w codziennym make-upie i cierpliwie odpowiadała na pytania, których miałyśmy mnóstwo :)

Bardzo dziękujemy również pozostałym sponsorom upominków, czułyśmy się trochę jak podczas gwiazdki :)
- firmie Mariza za soczyste kolory lakierów i błyszczyków
- marce Glitter za przepiękną, efektownie opakowaną biżuterię
- She-biżu za urocze, pasujące do wszystkiego bransoletki
- Missiu za najgorętszy biżuteryjny trend sezonu (koniecznie zapoznajcie się z "Akcją Pacyfa", która wspiera Wioski Dziecięce!)
- Dax Cosmetics za cudowne kosmetyki, a zwłaszcza hit spotkania - pomadkę Celii 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz